Ogłoszenia

 1. Nieszpory niedzielne o godz. 17:30 – zapraszamy.
 2. W tym tygodniu przypada:
  • w środę (III środa miesiąca) - na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej o godz. 17:30 modlić się będziemy szczególnie za małżonków pragnących potomstwa. O 18:00 Eucharystia w ich intencji a po Mszy św. błogosławieństwo małżonków.
  • w sobotę – święto Katedry św. Piotra
 3. Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę na godz. 19:00.
 4. W najbliższy czwartek o godz. 19:00 zapraszamy do naszego kościoła na II Źródła Wiary. Są to rekolekcje w pigułce przez osiem kolejnych czwartków. Można się dołączyć. W związku z tymi rekolekcjami nie ma spotkań Kręgu biblijnego w czwartki. Krąg biblijny włącza się w Źródła Wiary.
 5. Istnieje możliwość Kolędy po kolędzie, czyli osoby (rodziny) które z różnych przyczyn były nieobecne podczas tegorocznej kolędy mogą zgłaszać się do zakrystii lub kancelarii. Zgłoszenia do najbliższego wtorku.
 6. W piątek na godz. 18:45 zapraszamy uczestników ostatniego zimowiska wraz z rodzicami na spotkanie po feriach. Zapraszamy również te dzieci i tych rodziców, którzy nie uczestniczyli w zimowisku a są w Scholii muzycznej lub w Liturgicznej Służbie Ołtarza. Również w piątek spotkanie Margaretek po Mszy św. wieczornej.</li>
 7. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. VIII wraz z rodzicami w poniedziałek 24 lutego o godz. 19:00 w kościele.
 8. W poniedziałek i wtorek 24 i 25 lutego przed Środą popielcową adoracja całodzienna Najśw. Sakramentu w naszym kościele będzie miała szczególny charakter wynagradzający Jezusowemu Sercu zgodnie duchowością Księży Sercanów. Pomyślmy i zaplanujmy dłuższą adoracją wynagradzającej za własne grzechy i grzechy innych ludzi właśnie w tych dniach (24 i 25 luty).
 9. Apel Ks. Proboszcza: W związku z całodzienną adoracją Jezusa w naszym kościele prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na osoby podejrzane chodzące przy kościele lub wchodzące do kościoła. W ostatnim czasie miała miejsce kolejna próba włamania do skarbonek. Prosimy o odpowiedzialne czuwanie i reagowanie w takich sytuacjach…
 10. W tym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin ś.p. Zbigniew Grocholski. Pogrzeb w najbliższy wtorek o godz. 10:30 Bronowice. Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz im dac Panie, aświatłość wiekuista niechaj im świeci.

Wszystkim Parafianom życzymy wielu łask Bożych
na każdy dzień nowego tygodnia
oraz opieki Matki Bożej Płaszowskiej.
Szczęść Boże!

 

Strona 1 z 521

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com